Главная, Промышленность, Оборудование,
CSI 9420 Ex Pro - stacjonarny system monitoringu drgań


CSI 9420 Ex Pro - stacjonarny system monitoringu drgań
Dzisiaj chciałbym poświęcić trochę czasu na omówienie takich interesujących tematów jak wykorzystanie w diagnostyce bezprzewodowego monitorowania urządzeń przemysłowych i urządzeń diagnostycznych. Nazwaliśmy go: "System monitorowania wibracji bezprzewodowego, jako podstawę do rozwoju nowoczesnej diagnostyki urządzeń przemysłowych." Jako przykład, EX Pro bezprzewodowego systemu monitoringu CSI 9420.
Nie ulega wątpliwości, ktoś słyszał o CSI 9420 Ex Pro, ktoś już badał możliwości technicznych CSI 9420 Ex Pro trochę głębiej, a może ktoś i zastosować w praktyce. Ale jako temat, choć nie nowy, ale wciąż dość innowacyjny, myślę, że ci, którzy są już w praktyce zastosować taki system jeszcze wśród nas. Dlatego przyjrzymy się tematowi CSI Aplikacja 9420 Ex Pro na przykładzie mojego doświadczenia korzystania z niej.
Trochę historii o problemie. Nasza firma, jeden z obszarów technologicznych mieć grupę fanów. Wentylatory te są na tyle silne, i nie mniej odpowiedzialne. A oprócz tego są one rozdzielone geograficznie i silnie. W tym czasie w moim użytku był przenośny kolektor danych. I odwiedził dane o fanów harmonogramu. Jednak należy wziąć pod uwagę cechy technologiczne pracy tych jednostek nie zawsze działa. Mówię to z faktu, że mój wygląd w tych fanów nie zawsze pokrywają się z ich pracy. To wstyd, nieproduktywne i oczywiście wynikiem ubogich.
Od tych wszystkich obecnych - przedstawicieli przedsiębiorstw przemysłowych, wszystko, co mam opisanych powyżej, jest mało interesujące dla menedżerów. Jak wiemy, potrzebny jest wynik, aw moim przypadku tak nie było.
A w moim przypadku to było? W moim przypadku to było najważniejsze - to zaufanie, jeśli nie przyjaznych stosunków z "Baltech". A w jednym z naszych spotkań i nasze spotkania są zazwyczaj poświęcone omówieniu problemów niezawodności urządzeń przemysłowych i sposobów jego poprawy, ja poruszył ten temat mojego problemu.
Chciałbym tu przypomnieć, że firma "Baltech", to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku systemów i urządzeń do badań nieniszczących. Doświadczenie pozwala im zostać włączone do dyskusji i rozwiązania prawie każdego problemu przedsiębiorstw przemysłowych w kierunku nieniszczących urządzeń badawczych i zwiększyć niezawodność.
To moja sprawa nie pozostają niezauważone. Tydzień później został zaproszony do ubiegania się o rozwiązanie mojego problemu CSI 9420 Ex Pro - monitoring bezprzewodowy i system diagnostyczny. Na tym etapie nie będę opisywać całą biurokratyczną procedurę rejestracji danych testowych, a to było urządzone tak jak test systemu.
Ale najważniejsze jest to, że każdy z nas może - w ciągu 2 miesięcy rozpoczął testowanie systemu. W moim posiadaniu są dwa czujnik pomiaru drgań, CSI 9420 urządzenie odbierające sygnał blok i laptop. Wszystko! Problemy z konfigurowania i podłączania systemu (jak widać w bardzo prosty) przejął firmę "Baltech".
To, co pozostaje dla mnie? Byłem raz na 2 tygodnie, po prostu przyjść i rozmieścić czujniki drgań na sąsiednim łożyska. I kiedy pierwsze łożyska wentylatorów zostały zdiagnozowane, sama mam zdemontowane systemu, przeniósł go na inny wentylator, on zamontowany i podłączony go. I tak w odstępach 2 tygodni pojawił się na tych fanów, aw ciągu sześciu miesięcy wszystkich moich fanów przeszły pełny przebieg diagnostyki drgań. Nie trzeba dodawać, że wszystkie problemy, które towarzyszą mi wcześniej, po prostu wymazane z mojej drogi. Gdy system pracuje w sposób ciągły, zapis informacji diagnostycznych produkowane z niezbędnymi przerwami do nas. Wszystko, co pozostało do mnie jest w odstępie dwóch tygodni, to do analizy informacji. Ale to pomogło mi oprogramowanie i CSI 9420 Ex Pro.
Można zapytać, co jest moim przewodnikiem? Zrobiło się ode mnie konkretne porady naprawy tych fanów. Teraz wszystkie naprawy nich tylko na moich zaleceń. To tu jest tak łatwo i naturalnie cała grupa fanów przetłumaczone do użytku w aktualnym stanie.
Być może nadal masz pytania, a system, który zapewni spółce "Balteсh"? Pan! Moja odpowiedź jest oczywista. Nasza firma kupiła go po pierwszych wyników jej badań. Przewodnik ultimatum zażądał Wystawiam technicznej specyfikacji dla takich systemów innych urządzeń procesowych.
Myślę, że mój przykład wyraźnie pokazuje, że stosowanie systemów monitorowania drgań bezprzewodowych, nowoczesne przedsiębiorstwo jest podstawą, fundamentem, które mogą i powinny budować nowoczesny sprzęt przemysłowy system rozwoju diagnostyki "
To jest historia. Ale nasza współpraca z firmą "Balteсh" kontynuuje. A dokładniej, rozwija! Jak to jest teraz modne firma govorit- "Balteсh" jej nie rzucać!
07.04.2016

Регион регион: -Германия
Контактный Телефон Телефон: +380 (44) 290-16-18
Сайт Автора объявления Сайт


Бесплатные объявления Германии на ade.lboard.net - тут вы найдете все. Сервис дает возможность всем зарегистрированным пользователям размещать рекламную информацию в неограниченном количестве, абсолютно бесплатно и в считанные секунды. Выгодная, эффективная, бесплатная реклама приятно удивит вас своими результатами.
Нажав на кнопку Подать объявление, вы попадете на страницу регистрации, пройдя которую вам будет предложено разместить информацию. При регистрации внимательно отнеситесь к заполнению полей, а так же выбору региона. Пройдя простую регистрацию у вас появиться возможность попасть в личный кабинет, откуда вы сможете управлять своей рекламной компанией, а так же редактировать, удалять либо же продлить свои объявления на новый срок в случае актуальности. Доска объявлений Германии подразумевает собой ленту поданной вами рекламной информации. Разделенную на определенные разделы по темам: Автомобили, Бизнес, Животные, Здоровье, Недвижимость, Промышленность, Работа, Спорт, Строительство, Товары, Туризм, Услуги. Правильно определив раздел, вы сможете сузить область поиска товара или услуги. Размещая рекламу, не забывайте прикреплять фото. Объявления с фотографиями привлекательны и более подробно расскажут о предлагаемых вами товарах и услугах, что в свою очередь привлечет новых клиентов. Удобство доски объявлений заключается в том, что вам достаточно выбрать необходимый товар, и вы сможете обращаться непосредственно к продавцам, договариваться о стоимости и доставке. Желаем приятной работы.
Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений. Вы всегда можете подать объявление, для этого достаточно зарегистрироваться, перед подачей, пожалуйста, ознакомьтесь с правилами. Ответственность за достоверность и содержание рекламной информации несет ее автор, мы же со своей стороны проверяем и удаляем заведомо ложную, противозаконную рекламу. Будьте внимательны при приобретении товара и размещении информации о себе. Пользуясь услугами бесплатной доски объявлений, вы найдете необходимый товар, услугу, работу, потратив несколько минут свободного времени.